Кокос + сандал
90,00
грн.
120,00
грн.
Багатий вітамінний склад (олії - кокосова, пальмова, оливкова, кукурудзяна, соняшникова, касторова) робить це мило чудовим антисептичним засобом, здатним позбавити Вас від екземи, подразнень, сухості шкіри. Мило має освітлюючий ефект, що дуже доцільно при засмаглості та наявності веснянок.
Рекомендується також використовувати його для миття голови особливо тим, хто страждає від лупи. Адже лупа - це результат роботи грибка, який починає розвиватися при сприятливих умовах. Сандалове масло вбиває саму причину виникнення лупи, крім того, пом'якшує шкіру голови.
Натуральне рослинне мило ефективно очищає пори від забруднень, нормалізує роботу клітин єпідермісу, повертаючи шкірі натуральний колір і навіть допомагаючи розгладити дрібні зморшки на обличчі. Все це пов'язано з високою проникаючою здатністю активних компонентів косметичного засобу. Не має обмежень у віці і може використовуватись дітьми та дорослими.
Ще вагаєтесь, чи потрібен Вам цей продукт? Однозначне - Так! Приємний запах, натуральний склад, оздоровлення шкіри на клітинному рівні! Все це можно отримати, спробувавши особисто мило Кокос + Сандал.
Click to order
Total: 
ПІБ
Телефон
Ваше місто та номер відділення
Мені потрібен дзвінок для підтвердження замовлення
Payment method